Parkiety/ Układanie parkietów/ Cyklinowanie parkietów i innych drewnianych podłóg 

Pinterest firmy AGA-PARKIETY
Twitter firmy AGA-PARKIETY

Media społecznościowe   

aga@agaparkiety.pl  parkietyaga@gmail.com

+48 606 679 629

Logo firmy AGA PARKIETY. Cyklinowanie, lakierowanie, szlifowanie parkietu
Facebook do strony AGA PARKIETY
Drewniana duża rozeta na podłogę w kształcie gwiazdy
Parkiet z ładna mozaiką
Cyklinowanie parkietu w sali gimnastycznej

Nasz firma AGA Stolarstwo Ogólnobudowlane działa już od 2006 roku i świadczy usługi kompleksowego wykonania wszelkich prac parkieciarskich. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i fachową wiedzą zdobywaną przez wieloletnią pracę oraz wykształcenie. Te dwie rzeczy gwarantują wykonanie powierzonej nam inwestycji na najwyższym poziomie.

Nasze usługi: cyklinowanie, lakierowanie, olejowanie, układanie parkietu, renowacja parkietu. Cały zakres naszych usług prezentujemy w zakładce Oferta. 

Jako prężnie działająca firma, cały czas się rozwijamy, szkolimy pracowników, aby spełnić wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Współpracujemy z najlepszymi firmami w kraju i za granicą, nie zapominając o dbaniu o środowisko. Korzystamy z bogatej gamy produktów takich jak np. Bautec, HartzLack czy Mapei.

 

Oferujemy kompleksowe usługi renowacji zniszczonych, wieloletnich podłóg lub schodów jak i układanie nowych parkietów, desek podłogowych, mozaik. Po wykonaniu potrzebnych zabiegów, konserwujemy odpowiednimi środkami i zabezpieczamy by służyły na wiele lat. Wedle życzeń naszych Klientów wykonujemy bejcowanie, aby poprawić wygląd wyblakniętych podłóg lub zmienić kolor drewna. Podejmujemy się także prac wymiany całych parkietów albo ich części, przybijania cokołów i listew przypodłogowych.

Do każdego zlecenia podchodzimy z pasja i pełnym profesjonalizmem. Naszym Klientom pomożemy doradzić jaki gatunek drewna wybrać, by podłoga pozostała elastyczna i wytrzymała przed długi czas. Doradzimy także odpowiedni wzór parkietu, jaką zastosować chemię parkieciarską, aby wybrane rozwiązanie było odpowiednie na każdą kieszeń.

 

Podejmujemy się usług parkieciarskich wszystkich rodzajów drewna od powszechnych takich jak sosna i jodła po drewna egzotyczne. Specjalizujemy się w układaniu podłóg w mieszkaniach, salonach jak również halach sportowych, wymagających znajomości konkretnych norm i przepisów oraz fachowych rozwiązań. Działamy na terenie całego kraju.

Wybierając naszą firmę, mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość wykonanych prac. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia Galerii, gdzie prezentujemy nasze dotychczasowe realizacje.

Drewniane podłogi są piękne i trwałe. Pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Mogą być albo skromne i nie rzucające się w oczy albo stanowić główną ozdobę pomieszczenia. Wszystko zależy od sposobu ich ułożenia, doboru wielkości deszczułek i gatunku drewna. Łączymy nowoczesne wzornictwo z klasycznym pięknem drewna i zawsze staramy się, by nasze podłogi niosły wygodę i radość z ich użytkowania.